Інтернет-магазин ISLA
ua / ru
agg Контакти Послуги та продукти Кавомашини Кава Isla

Кавомашини

Кава давно невід’ємна частина ранку багатьох людей. Чашка правильно приготованого напою здатна пробудити розум, дати поштовх розвитку нових ідей та започаткувань, а інколи – заспокоїти та відволікти від суєти навколишнього світу.

Існує безліч способів приготування кави. Еспресо – один з найпоширеніших. Для приготування цього напою необхідно дотриматися ряду умов. Одна з них – наявність кавомашини. Ми пропонуємо вибір професійного обладнання для ресторанів, барів та готелів. Компактні кавомашини для дому та офісу.

Професійне обладнання представлене традиційними автоматичними і напівавтоматичними кавомашинами, суперавтоматами, кавомолками та пом’якшувачами. Для дому і офісу – кавоварки, які працюють на монодозах та зерні.

Обладнання для дому та офісу

Автоматичні кавомашини для дому та офісу мають різноманітні функції, вони оснащені зручною та зрозумілою системою управління, не потребують особливого обслуговування, прості в експлуатації. Автоматичні кавомашини незамінні для тих, хто не має часу на приготуваннякавових напоїв та коктейлів самостійно.

Наші кавомашини швидко готують каву аби вам не доводилось відволікатися від важливих справ. Деякі моделі самостійно зупиняють подачу кави, а суперавтомати вміють молоти зерно. За допомогою функції «капучиноматік» можна приготувати капучино. Опція підігріву чашок допоможе зберегти смакові та ароматичні якості напою.

Професійне обладнання

FAEMA – світовий лідер-виробник професійного кавового обладнання. Кавомашини FAEMA експортують у більш ніж 120 країн світу.

Запатентована термосифона система компанії FAEMA гарантує постійну температуру для кожної чашки кави – вірогідність недовареної чи перевареної кави виключена.

Модельний ряд FAEMA здатен задовольнити будь які потреби:

  • 56 традиційних кавових машин для приготування еспресо і капучино;
  • 8 суперавтоматичних кавових машин для приготування еспресо і капучино, а також 4 моделі кавомолок.