Інтернет-магазин ISLA
ua / ru
agg Контакти Послуги та продукти Кавомашини Кава Isla

Кавомашини

Кава давно невід’ємна частина ранку багатьох людей. Чашка правильно приготованого напою здатна пробудити розум, дати поштовх розвитку нових ідей та започаткувань, а інколи – заспокоїти та відволікти від суєти навколишнього світу.

Існує безліч способів приготування кави. Еспресо – один з найпоширеніших. Для приготування цього напою необхідно дотриматися ряду умов. Одна з них – наявність кавомашини. Ми пропонуємо вибір професійного обладнання для ресторанів, барів та готелів. Компактні кавомашини для дому та офісу.

Професійне обладнання представлене традиційними автоматичними і напівавтоматичними кавомашинами, суперавтоматами, кавомолками та пом’якшувачами. Для дому і офісу – кавоварки, які працюють на монодозах та зерні.

Обладнання для дому та офісу

Пропонуємо кавомашини різних типів для приготування кавових напоїв на будь-який смак — еспресо, капучино, фільтр-кава, кава по-східному та інші.

Типи кавомашин:

- автоматичні кавомашини;

- кавомашини на монодозі;

- автоматична турка для приготування кави по-східному;

- фільтр-каваоварки.

Автоматичні кавомашини для дому та офісу мають різноманітні функції, вони оснащені зручною та зрозумілою системою управління, не потребують особливого обслуговування, прості в експлуатації. Автоматичні кавомашини незамінні для тих, хто не має часу на приготуваннякавових напоїв та коктейлів самостійно.

Професійне обладнання

FAEMA – світовий лідер-виробник професійного кавового обладнання. Кавомашини FAEMA експортують у більш ніж 120 країн світу.

Запатентована термосифона система компанії FAEMA гарантує постійну температуру для кожної чашки кави – вірогідність недовареної чи перевареної кави виключена.

Модельний ряд FAEMA здатен задовольнити будь які потреби:

  • 56 традиційних кавових машин для приготування еспресо і капучино;
  • 8 суперавтоматичних кавових машин для приготування еспресо і капучино, а також 4 моделі кавомолок.